Para Yatırma

Ana sayfadaki “YATIR” butonuna tıklayarak listelenen bankalardan kuikpara hesabınıza para yatırabilirsiniz.

Yatırdığınız para hesabınıza geçmediği takdirde 0850 811 00 77 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Para yatırma limitlerinizi sağ menüdeki “Limitlerim” sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz bankalar üzerinden kuikpara hesabınıza para yatırabilirsiniz. Hesabınıza 7/24 para yatırabilirsiniz.

Havale/EFT ile para yatırdıktan sonra paranız bankanıza bağlı olarak en kısa sürede hesabınıza geçer.

Para Çekme

Sağ menüde yer alan “Banka Hesabı Ekle” sayfasına girip banka hesap bilgilerinizi yazarak banka hesabınızı ekleyebilirsiniz.

Alt menüde yer alan “Çek” ikonuna basarak kayıtlı banka hesabınızı seçip çekilecek tutarı girerek banka hesabınıza para çekebilirsiniz.

kuikpara hesabınıza para yatırabilirsiniz. Üzerinden para çekme işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz bankalar üzerinden kuikpara hesabınıza para yatırabilirsiniz. Hesabınızdan 7/24 para çekebilirsiniz.

Para çekme limitlerinizi sağ menüdeki “Limitlerim” sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Para transfer işleminize ait süreçler iş günlerinde tamamlanabilmektedir.

Çektiğiniz para hesabınıza gelmediği takdirde 0850 811 00 77 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Para Transferi

Ana sayfadaki “GÖNDER” butonuna tıklayıp “Yurt Dışı İsme” seçeneğini seçiniz. Daha sonra para göndermek istediğiniz ülkeyi ve istenilen diğer bilgileri girerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ana sayfadaki “GÖNDER” butonuna tıklayıp “Yurt Dışı Banka Hesabına” seçeneğini seçiniz. Daha sonra para göndermek istediğiniz ülkeyi ve istenilen diğer bilgileri girerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ana sayfadaki “GÖNDER” butonuna tıklayıp “Yurt İçi İsme” seçeneğini seçiniz. Daha sonra para gönderirken kullanmak istediğiniz aracı kurumu ve istenilen diğer bilgileri girerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ana sayfadaki “GÖNDER” butonuna tıklayıp “Yurt İçi Banka Hesabına” seçeneğini seçiniz. Daha sonra alıcının IBAN numarasını ve istenilen diğer bilgileri girerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ana sayfadaki “GÖNDER” butonuna tıklayıp “Kredi Kartına” seçeneğini seçiniz. Daha sonra kredi kartınızın ön yüzündeki kart numarasını ve istenilen diğer bilgileri girerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ana sayfadaki “GÖNDER” butonuna tıklayıp “kuikpara’ya” seçeneğini seçiniz. Daha sonra “Yeni Transfer” seçeneğini seçip alıcının telefon numarasını ve istenilen diğer bilgileri girerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında yer alan Hesaplama Aracı’ndan ve Uygulamamız üzerinden para transferi yaparken gönderilecek tutar için masraf bedelini görebilirsiniz.

Evet! kuikpara hesabınızdan yurt içi ve yurt dışına 7/24 para transferi yapabilirsiniz.

Tüm banka hesaplarına para transferi yapabilirsiniz.

Para transferi limitlerinizi sağ menüdeki “Limitlerim” sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Para transferiniz gerçekleşmediği takdirde 0850 811 00 77 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer

Anasayfamızda yapılan son 10 işlem görünmektedir. Tüm işlemler için sağ üst kısımda yer alan Profil sekmesinden hesap hareketlerim menüsüne giriş yapılır. Açılan filtrelerden istenilen tarih aralıkları seçilerek yapılan tüm finansal işlemlerinizi görebilirsiniz.

Sağ üst kısımda yer alan Profil sekmesinden hesap hareketlerim menüsüne giriş yapılır. Açılan filtrelerden istenilen tarih aralıkları seçilir. Çıkan sonuçlarda istenilen finansal işlemi seçerek dekontunu görebilirsiniz.

Sağ üst kısımda yer alan Profil sekmesinden hesap hareketlerim menüsüne giriş yapılır. Açılan filtrelerden istenilen tarih aralıkları seçilir. Çıkan sonuçlarda istenilen finansal işlem seçilerek açılan dekont ekranı altındaki Paylaş ekmesinden dekontu kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz.

Ana sayfada yer alan Hesaplar sekmesine giriş yaparak Döviz cinsine göre bakiyenizi görebilirsiniz.

Hesabınızda yeterli bakiye bulunmadığı takdirde işlem yapılamamaktadır.

İşlem itirazınız olduğu takdirde 0850 811 00 77 numaralı çağrı merkezi veya kuikpara@hizlipara.com.tr e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size her konuda yardımcı oluyoruz! İletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

close image
kuikpara
avatar image