Para Yatırma

Ana sayfadaki “YATIR” butonuna tıklayarak listelenen bankalardan kuikpara hesabınıza para yatırabilirsiniz.

Yatırdığınız para hesabınıza geçmediği takdirde 0850 811 00 77 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Para yatırma limitlerinizi sağ menüdeki “Limitlerim” sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz bankalar üzerinden kuikpara hesabınıza para yatırabilirsiniz. Hesabınıza 7/24 para yatırabilirsiniz.

Havale/EFT ile para yatırdıktan sonra paranız bankanıza bağlı olarak en kısa sürede hesabınıza geçer.

Para Çekme

Sağ menüde yer alan “Banka Hesabı Ekle” sayfasına girip banka hesap bilgilerinizi yazarak banka hesabınızı ekleyebilirsiniz.

Alt menüde yer alan “Çek” ikonuna basarak kayıtlı banka hesabınızı seçip çekilecek tutarı girerek banka hesabınıza para çekebilirsiniz.

kuikpara hesabınıza para yatırabilirsiniz. Üzerinden para çekme işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz bankalar üzerinden kuikpara hesabınıza para yatırabilirsiniz. Hesabınızdan 7/24 para çekebilirsiniz.

Para çekme limitlerinizi sağ menüdeki “Limitlerim” sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Garanti Bankası hesabınızdan 7/24 dakikalar içinde para aktarabilirsiniz. Diğer banka hesaplarından EFT saatleri içerisinde dakikalar içinde para aktarabilirsiniz. Tüm banka hesaplarından 7/24 para aktarabilmeniz için banka anlaşmalarımız devam etmektedir.

Çektiğiniz para hesabınıza gelmediği takdirde 0850 811 00 77 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Para Transferi

Ana sayfadaki “GÖNDER” butonuna tıklayıp “Yurt Dışı İsme” seçeneğini seçiniz. Daha sonra para göndermek istediğiniz ülkeyi ve istenilen diğer bilgileri girerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ana sayfadaki “GÖNDER” butonuna tıklayıp “Yurt Dışı Banka Hesabına” seçeneğini seçiniz. Daha sonra para göndermek istediğiniz ülkeyi ve istenilen diğer bilgileri girerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ana sayfadaki “GÖNDER” butonuna tıklayıp “Yurt İçi İsme” seçeneğini seçiniz. Daha sonra para gönderirken kullanmak istediğiniz aracı kurumu ve istenilen diğer bilgileri girerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ana sayfadaki “GÖNDER” butonuna tıklayıp “Yurt İçi Banka Hesabına” seçeneğini seçiniz. Daha sonra alıcının IBAN numarasını ve istenilen diğer bilgileri girerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ana sayfadaki “GÖNDER” butonuna tıklayıp “Kredi Kartına” seçeneğini seçiniz. Daha sonra kredi kartınızın ön yüzündeki kart numarasını ve istenilen diğer bilgileri girerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ana sayfadaki “GÖNDER” butonuna tıklayıp “kuikpara’ya” seçeneğini seçiniz. Daha sonra “Yeni Transfer” seçeneğini seçip alıcının telefon numarasını ve istenilen diğer bilgileri girerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Para transferi masraflarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Evet! kuikpara hesabınızdan yurt içi ve yurt dışına 7/24 para transferi yapabilirsiniz.

Tüm banka hesaplarına para transferi yapabilirsiniz.

Para transferi limitlerinizi sağ menüdeki “Limitlerim” sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Para transferiniz gerçekleşmediği takdirde 0850 811 00 77 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size her konuda yardımcı oluyoruz! İletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

close image
kuikpara