kuikpara ile Yaz Kampanyası: Daha Az Masraf, Daha Fazla Hız!

kuikpara ile Yaz Kampanyası: Daha Az Masraf, Daha Fazla Hız!

İSTANBUL, Türkiye- 20 Haziran 2023-

Finans teknolojisi lideri Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş., 185 ülkede hizmet veren kuikpara mobil cüzdan uygulaması ile kullanıcıları için daha az masraflı bir kampanya başlattı. Bu yenilikçi kampanya, uluslararası para transferlerini daha ulaşılabilir ve maliyet-etkin hale getirmeyi amaçlıyor.

kuikpara, “Daha Az Masraf, Daha Fazla Hız!” sloganı ile 20 Haziran – 31 Ağustos tarihleri arasında Azerbaycan, Belarus, Gürcistan, İsrail, Kırgızistan, Kazakistan, Moldova, Özbekistan ve Rusya’ya 1 EURO/DOLAR başlayan transfer ücretinden para transferi yapma imkanı sunuyor.

Hızlıpara Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. Genel Müdürü İzzet Metcan, konu hakkında şunları söyledi: “Kullanıcılarımızın ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda, para transferlerini daha hızlı, güvenli ve ekonomik hale getirmek için bu kampanyayı başlatıyoruz. Bu kampanya, kuikpara’nın müşterilerine sunduğu değeri ve global erişimini vurguluyor. 9 farklı ülkedeki maliyet düşürme taahhüdümüz, dünya çapında güvenli ve ekonomik para transferi hizmeti sunma vizyonumuzu pekiştiriyor. CIS bölgesine para göndermek isteyen kullanıcılarımız, bu kampanya ile birlikte ekonomik bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilecekler. kuikpara, sunduğu düşük maliyetli ve güvenli para transferi hizmetleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak adına büyük bir avantaj sağlamaktadır.”